Зустріч з акторами Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького
Вчора у житті студентів коледжу відбулась досить цікава подія - зустріч з акторами Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького, які, попри довгі шахедні атаки, все ж "подарували" глядачам улюблену українську комедію за п'єсою М. Старицького «За двома зайцями»!
Це твір, який, незважаючи на час, не втрачає актуальності і сьогодні, пропонуючи як щирий гумор, так і можливість задуматися над людськими вадами...
Досить неочікуваним було те, що в дійстві об'єдналися і автентичність, і сучасність, але дуже професійно, драйвово, прикольно та весело!
Браво акторам!
Щиросердне ДЯКУЄМО нашим ЗСУ за можливість насолоджуватись прекрасним театральним світом!