+38(067) 381-42-24+38(097) 900-11-94+38(096) 102-06-87Кам'янець-Подільський податковий інститутФаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій

м. Кам'янець-Подільський,вул. Князів Коріатовичів, 21


+38(067) 381-42-24+38(097) 900-11-94+38(096) 102-06-87Кам'янець-Подільський податковий інститутФаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій

м. Кам'янець-Подільський,вул. Князів Коріатовичів, 21

Щорічний звіт ректора

Кам’янець-Подільський податковий інститут - знаний освітній бренд Поділля, який впевнено продовжує започатковані традиції та успішно підтверджує здобутий багаторічною сумлінною роботою високий статус.
В структурі Інституту функціонує Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій, де готують висококваліфікованих фахових молодших бакалаврів за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерна інженерія», відповідно до отриманих ліцензій Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України № 175-л від 06.03.2019 року).
Кам’янець-Подільський податковий інститут надає можливість здобути освітній ступінь бакалавра за спеціальностями «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування» за акредитованими освітніми програмами, згідно з рішенням Акредитаційної комісії Міністерства освіти і науки України від 4.07.2019 року, протокол № 137 (сертифікат № 23010725 про акредитацію освітньої програми «Облік і оподаткування», сертифікат № 23010726 про акредитацію освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» та сертифікат № 23010727 про акредитацію освітньої програми «Право»).
Ми – єдиний заклад вищої освіти в радіусі сотні кілометрів, який дозволяє здобути освітній ступінь магістра за спеціальностями «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування», відповідно до отриманих ліцензій Міністерства освіти і науки України (наказ МОН України № 5-л від 09.01.2020 року).
Освітній процес в Інституті та Коледжі здійснюється за денною та заочною формами навчання. Пропонуємо варіанти вступу як за результатами ЗНО, так і за результатами вступних іспитів. Вартість навчання становить від восьми тисяч гривень за рік, що є найдемократичнішою серед усіх закладів освіти регіону.
Науково-педагогічний колектив Інституту – це справжні професіонали, які живуть своєю роботою. Серед них 5 – мають науковий ступінь доктора наук та вчене звання професора, 12 – мають науковий ступінь кандидата наук або вчене звання доцента, 4 – мають ступінь магістра та досвід практичної діяльності за фахом понад 10 років. Для покращення якості навчального процесу до роботи в Інституті систематично залучаються фахівці з системи правоохоронних органів, судової системи, банківської та податкової сфер.
Цілеспрямована діяльність різних поколінь науковців інституту та фахового коледжу забезпечила створення численних наукових напрямків досліджень у сферах фінансів, банківської справи та страхування, права, обліку і оподаткування, інформаційних технологій, комп’ютерної інженерії, філології, історії та педагогіки. Усіх їх єднає розуміння необхідності спрямувати свої зусилля на поглиблення фундаментальних і прикладних наукових досліджень, покликаних забезпечити послідовний розвиток науково-освітньої сфери життя українського суспільства.
Наукова робота в інституті має системний комплексний характер, охоплює важливі аспекти теорії і практики науки та освіти, орієнтована на одержання нових науково-прикладних результатів та їх ефективне використання у практичній діяльності.
Інститут має сучасну матеріально-технічну базу, яка обладнана мультимедійними аудиторіями, комп’ютерними класами, спеціалізованими аудиторіями. Усі кабінети оснащені відеоспостереженням та кондиціонуванням. В інституті електронна пропускна система SMARSY, що дозволяє забезпечити безпеку для студентів, і батьки спокійні, що їхні діти не пропускають заняття та можуть прослідкувати, де вони є, а також унеможливлює проникнення сторонніх осіб у приміщення закладу.
Наш заклад має і свої унікальні традиції, які урізноманітнюють студентське життя, роблять його яскравим та незабутнім. Наші студенти – активні учасники молодіжного патріотично-правового руху ХОМА, вони тісно співпрацюють з місцевими органами поліції, ведуть пропаганду здорового способу життя і правосвідомої поведінки. Окрім того, наші активісти постійно входять до складу Молодіжної ради міста.
Мрієш про активне студентське життя, найкращих викладачів, вірних друзів, незабутні виїзди на природу, студентські вечірки? Тебе завжди будуть раді бачити у дружній родині Податкового коледжу і Податкового інституту!
Ректор, Савчук Д.А.