+38(067) 381-42-24+38(097) 900-11-94+38(096) 102-06-87Кам'янець-Подільський податковий інститутФаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій

м. Кам'янець-Подільський,вул. Князів Коріатовичів, 21


+38(067) 381-42-24+38(097) 900-11-94+38(096) 102-06-87Кам'янець-Подільський податковий інститутФаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій

м. Кам'янець-Подільський,вул. Князів Коріатовичів, 21

Вступникам

Illustration

Вступ в Податковому

Щороку сотні студентів - як і ви - знаходять свою мету та шлях до більшого успіху 

01.

Подати заявку

Заповніть форму, додайте всі необхідні документи і почекайте їх перегляду.

02.

Ознайомтесь

Ознайомтесь із майбутньою спеціальністю

03.

Відвідайте наш заклад

Прийдіть та переконайтесь,що Податковий коледж-це найкращий варіант!

Комп'ютерна інженерія

Об’єктом діяльності фахівця з комп’ютерної інженерії є апаратне та системне програмне забезпечення комп’ютерних систем i мереж універсального та спеціального призначення, та їх компонент. Апаратне забезпечення включає технічні засоби, які забезпечують безперебійну роботу ІТ-інфраструктури підприємства: робочі станції користувачів, універсальні та спеціалізовані сервери, спеціалізовані комп’ютерні системи; кабельну інфраструктуру, мережне та телекомунікаційне обладнання, пристрої та засоби захисту інформації, засоби резервного збереження даних, системи безперебійного живлення та ін. Системне програмне забезпечення включає: клієнтські та серверні мережні операційні системи, операційні системи спеціального призначення, спеціалізоване системне програмне забезпечення; системи керування базами даних; системи електронної пошти; інформаційні системи різного призначення (зокрема і Web-орієнтовані); системи журналювання, моніторингу та діагностики роботи складових мереж; системи резервного копіювання даних тощо.

Фінанси, банківська справа та страхування

«Фінанси, банківська справа та страхування» - це сучасна і престижна спеціальність, володіючи якою Ви без проблем знайдете своє місце у професійній діяльності у будь-якому регіоні країни та світу.
Саме компетентні фінансисти володіють вмінням заробляти і примножувати гроші та ефективно управляти ними.
Фінанси завжди є життєво необхідними в суспільстві, оскільки за їх допомогою примножується багатство держави, підприємств та кожної людини.

Право

Спеціальність «Право» дозволяє здобути професію, а отже, роботу, яка, в свою чергу, дасть можливість більш усвідомлено обрати наступну спеціальність і продовжити подальше навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр».

Юридична освіта націлена на підготовку молодшого спеціаліста з права, формування у нього правової культури, громадянської компетентності, розуміння та сприйняття понять справедливості, рівності, свободи, миру та демократії, прав і свобод людини у демократичному суспільстві.

Під час навчання студенти проходять практику в профільних установах, організаціях, підприємствах різних форм власності, банках, органах виконавчої влади тощо.
Випускники коледжу отримують документи державного зразка диплом молодшого спеціаліста (бакалавра) і атестат про повну загальну середню освіту.


Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості.

Амелія Ергарт.