Підбиття підсумків спортивно-інтелектуального фестивалю «DimboyFest – Коледжі»
15 травня відбулося підбиття підсумків спортивно-інтелектуального фестивалю «DimboyFest – Коледжі», у якому впродовж майже місяця брали активну участь команди навчальних закладів міста.
Учасники фестивалю випробовували свої сили у пінг-понгу, дартсі, пазлах, брейн-рингу, вікторині «Як я знаю своє місто?», диск-гольфі, рушниковому волейболі, настільних іграх, міському квесті...
За підсумками фестивалю навчальні заклади були нагороджені Грамотами та Дипломами за активність, командну згуртованість, креативність та участь у всіх етапах заходу.
Дмитро КІНДІЛЕВИЧ, міністр спорту Податкового Коледжу та Інституту разом із Мариною БОРТКОВОЮ , здобувачкою коледжу ІІ-го курсу, отримали Диплом учасника фестивалю «DimboyFest – Коледжі» за активну участь, ініціативність і вагомий внесок у розвиток студентського спортивного та інтелектуального життя.
Фестиваль об’єднав студентську молодь у дружній атмосфері, подарував багато позитивних емоцій, нових знайомств та яскравих моментів, а також вкотре довів, що активне студентське життя — це поєднання спорту, інтелекту, творчості та командної підтримки.