Формування фізичної культури студентів є невід’ємною частиною освіти, важливим компонентом виховного процесу, спрямованим на поширення здорового способу життя, потреби систематично займатися фізичною культурою і спортом.

В коледжі створені умоsport2ви для широкого вибору студентами засобів фізичного виховання, для навчання та участі в спортивних змаганнях, які відповідали б їх запитам, інтересам, стану здоров’я, фізичній підготовці. В навчальний та позанавчальний час приділяється велика увага вихованню особистості, яка повинна відповідально ставитись до власного здоров’я і здоров’я свого оточення.

Для заохочення студентів до занять фізичною підготовкою, а також підвищення рівня спортивної майстерності в коледжі функціонують секції з баскетболу, волейболу, футболу, настільного тенісу, ручного м’яча, шахів. Основним критерієм позакласної виховної роботи викладачів фізичного виховання в коледжі є регулярна участь студентів у оздоровчих та спортивно-масових заходах, які проводяться на протязі навчального року: змагання з різних видів спорту; спартакіада коледжу;спортивне свято до Дня захисника Вітчизни; спортивне свято до Дня збройних Сил України.

На початку нового навчального року викладачами фізичного виховання проводиться похід, присвячений «Дню здоров’я». Під кінець навчального року проводиться «Школа екстріму».