Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все таки є можливість вступити до вищого навчального закладу! Як це зробити ?

Варіант 1. Ви закінчили 11 класів, маєте атестат про повну загальну середню освіту, але з певних причин не склали ЗНО або Вам не вистачає балів для вступу.

Дуже доречно саме зараз згадати про свідоцтво за 9 клас «Про базову загальну середню освіту» і з цим документам завітати до нашого коледжу. На основі цього Ви можете вcтупати до коледжу. «Навіщо? Я ж втрачаю час!», — скажете Ви. Але нехитрі математичні дії доводять зворотнє. Навчання в Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права при Національному університеті Державної податкової служби України на базі 9 класів триває 3-4 роки (залежно від обраної спеціальності). Після закінчення навчання Ви отримуєте диплом молодшого спеціаліста. На основі цього диплому Ви можете продовжити навчання в НУДПС України за скороченим терміном підготовки, тобто вступити на 3-й курс і через 2 роки (денна або заочна форма навчання) отримати диплом бакалавра. Отже, Ви витратите 5-6 років. А якщо чекатимете ще рік, щоб скласти ЗНО, а потім навчатиметесь ще 4-5 років (якщо пощастить),– вийдуть ті ж 5-6 років.

Варіант 2. Ви набрали недостатню кількість балів з профілюючого предмету, але загалом маєте в сертифікатах не менше 124 балів.

Також запрошуємо до Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права при Національному університеті Державної податкової служби України, але з атестатом про повну загальну середню освіту і сертифікатами УЦОЯО – на 2-ий курс.

Знову робимо нескладні розрахунки: 2-3 роки навчання в Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права при Національному університеті Державної податкової служби України . Отримуєте диплом молодшого спеціаліста. Вступаєте на 3-ий курс до НУДПС України. Навчаєтеся 2 роки до освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр». Всього 4-5 років.

А чи є гарантії, що наступного року Ви складете ЗНО успішно, та й чи гарантує це вступ до вишу?..

От і подумайте, чи багато часу Ви втрачаєте?

У Кам’янець-Подільське відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права Національного університету Державної податкової служби України можна здобути освіту за такими спеціальностями:

Право

Фінанси, банківська справа та страхування

Облік і оподаткування

Під час навчання студенти проходять практику в профільних установах, організаціях, підприємствах різних форм власності, банках, органах виконавчої влади тощо.

Випускники коледжу отримують документи державного зразка диплом молодшого спеціаліста і атестат про повну загальну середню освіту.

Після закінчення коледжу студенти продовжують навчання у Кам’янець-Подільській філії Національного університету Державної податкової служби України за на скороченим терміном підготовки, вступаючи – на 3 курс. Термін навчання до освітньо-кваліфікаційного рівня «бакалавр» становить 2 роки (заочна форма).