06 Кві

ПОДАТКОВИЙ КОЛЕДЖ славиться своїми традиціями, які підтримує уже не одне покоління випускників. І тому свято ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА стало гарним відлунням справжнього студентського життя.
Так, 5 квітня в коледжі востаннє пролунав дзвоник для випускників, який покликав їх у широке доросле життя, сповнене надій і віри. Він наче поставив крапку в веселих студентських перегонах… А по переду іспити та вступ до інституту…
Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість студентів, викладачів, батьків та гостей, серед яких був і заступник міського голови Савчук В. А., для якого коледж так і залишається рідним, і ректор Кам’янець-Подільського податкового інституту Анатолій Миколайович. Своїм студентам гарної долі побажав і Денис Анатолійович, який щиро вірить в їхнє щасливе майбутнє. До привітань приєднався і інспектор ювенальної превенції, ст. лейтенант поліції Боднарчук Я.В.
Вже випускники!… Немов мить, і закінчилося студентське безтурботне життя, подарувавши випускникам позитивні емоції, зробивши їх досвідченими і впевненими.
Чекаємо на Вас у стінах інституту! Нехай для вас будуть відкриті усі двері щастя та успіху!