01 Лис

Наймістичніша ніч року – Хеловін.
У ніч з 31 жовтня на 1 листопада у Західній Європі та США відзначають традиційне свято Хеловін. В останні кілька років це свято завойовує все більше популярність в Україні.

Звичайно, це свято католицьке, але нічого не заважає відзначати його українським підліткам та й багатьом дорослим теж. І, дійсно, чому б ні? Піти на якусь вечірку, взяти участь у квесті чи влаштувати маскарад зі смачною їжею та фільмами жахів – вирішувати вам. А атрибути свята можна зустріти на лише в магазинах. Наприклад, у косметичних салонах дівчатам пропонують хеловінський манікюр, серед можливих ескізів – примари, павутиння й традиційні гарбузи. Страшні маски, незвично прикрашені вітрини магазинів, різноманітні фігури з гарбуза, містика, сміх і веселощі, видурювання смаколиків. Саме тому студенти ПОДАТКОВОГО КОЛЕДЖУ радо прийняли пропозицію Кам’янець-Подільського історичного музею заповідника, Департаменту гуманітарної політики міста та коледжу культури і мистецтв долучитися до квесту-паті «Кам‘янець- містичний», де у результаті – зайняли почесне II МІСЦЕ.
Протягом всього вечора всі весело спостерігали за гравцями і шукали підказки до завдань…
Завершивши гру, учасники мали нагоду поспілкуватися між собою, знайти нові корисні контакти. Бо, як відомо, саме взаємодія з людьми здатна зрушити бізнес з мертвої точки.
Дякуємо організаторам за цікаву спільну гру, а всім учасникам за активність та проявлену творчість під час вирішення завдань! Квест пройшов цікаво та з неймовірним захопленням!