Впевнений крок у весну!

1 березня 2017 року на базі Кам’янець-Подільського індустріального коледжу відбувся регіональний етап олімпіад із загальноосвітніх дисциплін серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації міст Кам’янця-Подільського, Чемерівців, Нової Ушиці.

Перший день весни приніс для Податкового коледжу, напевно, найбажаніший, найприємніший подарунок: усі студенти – учасники олімпіад посіли переможні та призові місця. Наступний їхній крок – участь в обласному етапі, яка, сподіваємося, буде не менш переможною.

До того ж,  дещо раніше відбулися мовно-літературні конкурси імені Тараса Шевченка та Петра Яцика, під час яких наші студенти також продемонстрували хорошу підготовку і посіли призові місця. Студентка Попова Анастасія (група ПКП-31) взяла участь у всеукраїнському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Очікуємо переможних результатів!

Стала історією уже й обласна олімпіада з української мови, де відмінні результати продемонструвала студентка групи ПКП-21 Онисько Альбіна й у квітні представлятиме Хмельниччину у заключному етапі VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, який відбудеться у Полтаві.

Порадіти успіхам студентів і викладачів Податкового коледжу прибули і шановані гості: заступник міського голови Савчук В. А., директор Департаменту гуманітарної політики міської ради Кузема А. Л., заступник завідувача відділу молоді та спорту Шкира Л. С..

Для Вадима Анатолійовича, колишнього керівника навчального закладу, такі успіхи вихованців його дітища – певною мірою прогнозовані, але щоразу такі хвилюючі і приємні. Усім – і студентам, і викладачам – було надзвичайно приємно почути привітання від заступника міського голови і побажання нових успіхів.

Кузема А. Л. підкреслила, що нинішні досягнення податківців для неї – не дивина, тому що навчальний заклад завжди серед найактивніших.

Завідувач відділення Савчук Д. А. подякував студентам і викладачам за докладені зусилля і побажав перемог в обласних та всеукраїнських етапах.Результати міських олімпіад 16-17 Результати мовно-літературних конкурсів 16-17 для сайту