14 Лют

Шановні колеги!
Триває набір статей до першого в 2017 році, номеру науково-теоретичного журналу “Evropský časopis ekonomiky a managementu” (“Європейський журнал економіки та менеджменту”).
Журнал, зареєстрований в Чеській республіці, запрошує до співпраці у рамках публікації наукових статей докторів наук, кандидатів наук, молодих вчених (аспірантів, здобувачів), які спеціалізуються в різних галузях економіки та менеджменту.

Журнал індексується в міжнародній науковометричній базі даних International Scientific Indexing.

Журнал видається 6 разів на рік.

Статті для публікації в першому (лютневому) номері журналу за 2017 рік приймаються до 10 лютого 2017 року і будуть надруковані до 28 лютого 2017 року.

Терміни закінчення прийняття статей до відповідних номерів журналу — орієнтовні. У зв’язку із великою кількістю статей у редакційному портфелі редколегія може довільно змінювати ці терміни.
Терміни виходу номерів журналу із друку — до кінця кожного парного місяця — незмінні.

Вартість публікації статті обсягом до 12 сторінок включно складає відповідно 800 грн за статтю українською мовою та 700 грн за статтю будь-якою іноземною мовою. Можливе видання статей обсягом до 30 сторінок.
Термінова публікація оплачується за окремим тарифом.

Статті приймаються українською, чеською, польською, англійською, німецькою, французькою мовами.
Перевага надається статтям, написаним іноземною мовою.
Надаються додаткові послуги з перекладу статей англійською мовою.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в статтях, які подаються до журналу обов’язково мають бути враховані наступні вимоги:
– прізвище та ім’я автора, назва статті, анотація (обсягом 700-900 знаків) та ключові слова подаються двома мовами: мовою статті та англійською мовою;
– посилання на джерела та літературу робляться посторінково (за допомогою «автоматичних посилань») та подаються мовою оригіналів, тобто не перекладаються та не транслітеруються;
– звичайний список літератури наприкінці статті не подається, але водночас
– наприкінці статті додатково розміщується список цитованої та використаної у статті літератури в «латинізованому» вигляді: в ньому всі кириличні назви перекладаються та додатково транслітеруються латиницею.

Детальні умови публікації в журналі “Evropský časopis ekonomiky a managementu” та вимоги до статей містяться на сайті журналу.

Наукова стаття, опублікована в “Evropský časopis ekonomiky a managementu”, вважається публікацією в професійному виданні зарубіжної держави згідно п. 2.1 Наказу Міністерства освіти і науки України “Про публікацію результатів дисертацій на здобуття вчених звань доктора і кандидата наук” № 1112 від 17 жовтня 2012 р.

Редакційна політика журналу :

Європейський журнал економіки та менеджменту – міжнародний журнал, присвячений актуальним проблемам економіки та менеджменту. До публікації в журналі приймаються статті високої якості, які представляють важливий інноваційний, теоретичний, концептуальний, методологічний та емпіричний внесок у відповідних галузях науки. Журнал використовує систему анонімного рецензування (peer-rewiev) з метою верифікації наукової якості статей.

Європейський журнал економіки та менеджменту особливо зацікавлений в роботах макроекономічної тематики, які можуть продемонструвати перспективні шляхи розвитку державної економіки, а також відображатимуть досвід успішного розвитку національної економіки.

Редколегія приймає для публікації оригінальні матеріали і не розглядає можливості публікації раніше надрукованих матеріалів.

Контактна інформація:

Поштова адреса головного офісу: BEROSTAV DRUŽSTVO, Vlastislavova 562/15, 140 00, Praha 4 – Nusle

Представництво журналу «Evropský časopis ekonomiky a managementu» в Україні:
вул. Зоопаркова, 25, оф. 1, м. Одеса, 65009
Телефони: +38 098 6852788, +38 048 7959160

Офіційний сайт: eujem.cz
E-mail:
publications@eujem.cz

Ваша e-mail адреса нам відома, скоріше за все, зі списків особистих контактів членів редакційної колегії або з відкритих джерел і лише технічні труднощі організації розсилки завадили нам звернутися до Вас за ім’ям та по-батькові, за що просимо вибачення. Принаймні ми впевнені, що Вам або Вашим колегам та/або здобувачам стане в нагоді інформаційна розсилка про наш журнал. Вибачаємось за можливий кроспостінг!
Якщо ми раптом помилилися і Ви не бажаєте отримувати повідомлення про нові випуски нашого журналу, ґречно вибачаємось та просимо Вас надіслати листа на адресу support3@sbur.net з відмовою від наших розсилок.