30 Тра

   Перемагають найкреативніші!
Гарною традицією податкового коледжу є святкування «Міс та Містер коледжу». В цей день визначаються найталановитіші хлопці та дівчата коледжу, а в номінаціях перемагають найкреативніші учасники. До конкурсу долучились 12 вродливих дівчат та 10 мужніх юнаків.

    В залі панувала святкова та доброзичлива атмосфера. Змагання учасників оцінювало шановане журі, до складу якого ввійшли: заступник міського голови – Савчук Вадим Анатолійович, завідувач Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права – Савчук Денис Анатолійович, найкращий сімейний фотограф міста – Костик Ігор та методист коледжу Ткачук Світлана Вікторівна. 

      На шляху до перемоги були два складних конкурси, а саме: «Візитка» та «Конкурс талантів». 

      У «Візитці» конкурсанти розповіли про себе, про звички та захоплення, а члени журі оцінювали зовнішній вигляд учасника, уміння за короткий час якомога цікавіше розповісти про себе. За результатами першого конкурсу глядачі зрозуміли, що буде йти запекла боротьба, адже всі учасники проявили креативність та виступили на високому рівні.У другому конкурсі всі продемонстрували свої хореографічні, вокальні та акторські здібності.

      Перемогу серед юнаків здобув Бернацький Роман, студент групи ПКП- 22, а в номінації «Міс коледжу 2018» першість та корону виборола Драбчук Діана, студентка групи ПКП- 12, почесне звання «І віце-міс 2018» посіла Статко Дар’я, студентка групи ПКП- 22, а «ІІ віце-міс 2018»,  виборола Степанцова Марина, студентка групи ОКП- 21.

 Щиро вітаємо переможців !!!


2
5

 

 

0

 

 

4

 

 


93

 

 

90