07 Гру

02 грудня  2016 року студенти групи ПКП-12  та викладач  Урсаєв Руслан Павлович провели заняття-екскурсію з дисципліни “Історія української культури”  на тему: “Українська культура початку ХХст, часів революцій та громадянської війни.”  Студенти відвідали Кам’янець-Подільський  національний  університет імені Івана Огієнка, історія  якого починає свій відлік з 17 серпня 1918 року, коли гетьман України Павло Скоропадський підписав закон про його заснування. Першим ректором було обрано відомого вченого-мовознавця, професора, активного учасника українського державотворення Івана Огієнка. Студенти відвідали бібліотеку, яку  засновали 1 вересня 1918 року, саме за два місяці до офіційного відкриття Кам’янець-Подільського державного українського університету. Разом з університетом вона пережила чимало реорганізацій та катаклізмів.

       Далі відвідали собор Олександра Невського, який побудовали у 1891-1895 роках. Переступивши поріг величних дверей святині кожен відчув велич стін, розписаних сюжетними історіями з Біблії, вразила мозаїка, вирізьблені з мармуру та дерева елементи декору. Куди не подивишся, скрізь видно надзвичайно тонку ювелірну роботу.  

       Того дня студенти відвідали колекцію картин сучасних художників у міській Ратуші та «Музей грошей». Нам сподобалась екскурсія. Дякуємо викладачу.ci4albyguaoeqobpi-fhgcdhpdoepbu_4