08 Жов

 

8 жовтня 2019 р. Податковий коледж відсвяткував День юриста, який пройшов під гаслом «Знати право, служити праву, захищати право». Саме сьогодні студенти-юристи та учасники молодіжної організації «Хома» разом з Урсаєвою Оксаною Миколаївною (заступник директора з виховної роботи) відвідали Недобоївську ЗОШ (Чернівецька обл.), щоб ознайомити школярів з професією юриста і розповісти про її необхідність. Інформаційна зустріч з нагоди свята була цікавою, плідною, дружньо. Щиро дякуємо директору школи Пайлику Василю Івановичу за радушний прийом і сприяння в проведенні заходу.
      Святковий настрій продовжила низка заходів, до яких долучились викладачі, студенти всіх курсів та члени юридичної консультації «Феміда», а саме: конкурс на кращу стінгазету серед академічних груп, студентські вітання та інформування в місті «Що означає бути юристом» (студрада коледжу), круглий стіл «Захист прав споживачів», який організувала викладач Семенова Вікторія Андріївна.
     Найщиріші привітання та побажання до Дня Юриста  висловив  директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Савчук Денис Анатолійович: «Юрист – це професія, яка навчає бути гідними, любити свою країну, поважати людей, яких доводиться захищати, і це найголовніше. А майбутнім юристам бажаю досягти професійних висот, з повагою ставитися до колег і завжди дотримуватись принципів верховенства порядку і права в щоденній практиці».
     Тож вітаємо викладацько-студентський колектив Коледжу з професійним святом – Днем Юриста!