11 Кві

В Україні економічна освіта набуває все більшої популярності. Так, 11 квітня в ПОДАТКОВОМУ КОЛЕДЖІ відбувся брейн-ринг «Економіка навколо нас», учасниками якого стали учні Кам’янець-Подільського НВК № 3 та учні Недобоївського ЗЗСО І-ІІІ ст. Захід був організований викладачем економічних дисциплін Мельяченко Ольгою Олексіївною.
Неабиякі творчі здібності, швидкість реакції, уміння логічно та нестандартно мислити, креативність, дотепність, кмітливість, неординарність, вміння працювати в команді оцінювало експертне журі в складі студентського парламенту.
Протягом гри команди-суперники вели запеклу боротьбу за перемогу, але, незважаючи на це, гра проходила у веселій і дружній обстановці. Гравці відповідали на теоретичні запитання, доповнювали вислови, пов’язані з економікою та відгадували ребуси.
Цікаво, що глядачі теж не дрімали, активно підтримували учасників, обговорювали найбільш гострі моменти гри, а коли їм випала можливість, розв’язували нестандарті задачі на економічну та математичну тематику. Вчителі мали змогу долучитися до цікавого розважального заходу.
Для усіх присутніх брейн-ринг подарував незабутні враження, шквал позитивних емоцій та просто гарний настрій від спілкування немов у родинному колі. За одностайною думкою учасників, подібні заходи слід проводити частіше, адже вони є цікавим як для школярів, так і для студентів, неабияк стимулюють їх творчу активність, заохочують до накопичення знань і зближують колективи.
Захід пройшов в атмосфері позитивних емоцій, кожен учасник зробив крок до пізнання краси і сили рідного краю, оскільки метою брейн-рингу було зберігати, плекати, цінувати та розвивати свою величну державу.
По закінченню змагання, відбулося нагородження переможців та вручення призів. Вітаємо учасників конкурсу та бажаємо нових досягнень та перемог!
Хочемо подякувати Кам’янець-Подільському міському центру зайнятості за допомогу в проведенні «Тижня спеціальностей», адміністрації Кам’янець-Подільського НВК № 3, вчителям школи Касапчуку Сергію Яковичу, Касапчук Наталії Вікторівні, які відгукнулися на запрошення і разом з учнями відвідали наш заклад та адміністрації Недобоївського ЗЗСО І-ІІІ ст.за активних і креативних школярів.
Бажаємо усім бути наполегливими у навчанні, оскільки саме розвинений інтелект є головною умовою успішності у майбутній професії !!!