10 Кві

В ПОДАТКОВОМУ КОЛЕДЖІ є доброю традицією проведення зустрічей з питань підвищення фінансової грамотності зі школярами шкіл міста та району.
Черговий захід реалізовано у формі фінансового квесту, який відбувся 10 квітня 2019 року. До участі в квесті долучилися студенти коледжу разом з викладачем економічних дисциплін Хребтовською Іриною Валеріївною та учні 9-го класу Кам’янець-Подільського НВК № 9 ім. Трояна, яких підтримала заступник директора з виховної роботи Швайка Тетяна Станіславівна.
Учасники Квесту з гумором і винахідливістю вирішували поставлені завдання і відповідали на «каверзні питання» кожної зі станцій, а саме: «Клієнт банку», «Банкір», «Фінансова», «Фінансово-історична», «Економічна», «Грошова», «Казкова» і «Митниця».
В ході змагання трьом командам пропонувалось віднайти слово у підручнику, порахувати гроші, розшифрувати слова, дати відповіді на питання, відгадати фінансові загадки, розв’язати кросворд та ребуси з фінансової грамотності. Перемогла команда, яка найбільш точно відповіла на всі запитання, швидко дісталась до фінішу та склала вислів про гроші.
Школярі-учасники Квесту проявили творчий підхід, креативні рішення, ерудицію і заслужено отримали призи та оплески! Дякуємо Вам, Друзі, за теплу зустріч з Вами та спілкування!
Викладацько-студентський колектив в особі директора коледжу Дениса Анатолійовича Савчука, висловлює слова подяки адміністрації Кам’янець-Подільського НВК № 9, а також Кам’янець-Подільському міському центру зайнятості за можливість організації зустрічі зі школярами під час проведення «Тижня спеціальностей».
З нетерпінням будемо чекати подальших зустрічей і продовження нашого теплого спілкування. І, звісно, сподіваємося на плідну співпрацю!