08 Кві

Щорічно перед випускниками шкіл постає питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «До якого закладу вступити?» та інші питання, що хвилюють не тільки дітей, а й і їх батьків.
Дійсно, робота, спеціальність є однією зі складових аспектів нашого повноцінного та щасливого життя. Бо вибір майбутньої професії – це серйозний крок! А якісна профорієнтаційна робота сприяє цілеспрямованому вибору молодої людини.
Саме тому у ПОДАТКОВОМУ КОЛЕДЖІ з 8 по 12 квітня проходитиме «ТИЖДЕНЬ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ».
Так, 8 квітня, викладацько-студентський колектив закладу спільно з Кам’янець-Подільським міським центром зайнятості розпочав перший день цікавих профзаходів.
Першими гостями стали школярі Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ст. «Славутинка» та ЗОШ І-ІІІ ст. № 15. Учнів ознайомили зі структурою навчання в коледжі та інституті, умовами вступу, особливо наголосивши на вже традиційно потужних та престижних спеціальностях «Фінанси, банківська справа та страхування», «Право» та зацікавили новоліцензованою спеціальністю «Комп’ютерна інженерія», яка є важливою для сьогодення.
Сьогодні школярам запропонували долучитися до бліц-інфо «Права споживачів», який підготувала викладач Желавська В.М. разом зі студентками 4 курсу МукомелоюТетяною та Ткачук Сніжаною і до диспуту «Протидія булінгу». Про ситуації в шкільному житті розповідала Петрик А.В.(заступник начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної вторинної правової допомоги) разом зі студентками 4 курсу Демидас Діаною та Островської Катериною, яких підготувала викладач коледжу Семенова В.А. Цікаво, що між учнями та студентами відбулося дружнє спілкування.
Хочемо подякувати адміністрації Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ст. «Славутинка», вчителям Котик А.І., Серветник А.А. та Щегельській В.О., які відгукнулися на запрошення і разом з учнями 8-9 класів відвідали наш заклад.
Тож, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та поповнення студентської сім’ї нашого КОЛЕДЖУ розумними, талановитими, цілеспрямованими, амбітними особистостями – нашими майбутніми студентами!