09 Кві

Усвідомлений вибір професії впливає на подальше життя людини, визначає її успішність, самореалізацію, кар’єрний і професійний ріст… Тому такою важливою стала сьогоднішня зустріч 9-класників СЗОШ І-ІІІ ст. № 5 зі студентами ПОДАТКОВОГО КОЛЕДЖУ, які вважають свій професійний вибір правильним і успішним.
Учні зустрілися з адміністрацією, дізналися про переваги навчання в коледжі, умовами вступу та переліком спеціальностей («Фінанси, банківська справа та страхування», «Право» та «Комп’ютерна інженерія»).
Родзинкою свята стало інтелектуальне шоу «Щасливий БІТ», організатор якого викладач комп’ютерних технологій Маніш Людмила Едуардівна.
В ході гри були сформовані команди – «Сімка» і «Паскалики». Гра складалася з блоків, в яких команди мали спільними зусиллями за певний час дати відповіді на різноманітні питання в галузі інформатики, програмування, комп’ютерної техніки та мереж. Питання були різноплановими за змістом й охоплювали історичний аспект розвитку інформатики та цифрових технологій, цікаві факти зі світу Інтернет речей, новинки hi-tech, «інформатичні» ребуси. В запеклій та напруженій боротьбі кожне слово у відповідях команд було «на вагу золота» і визначало правильність наданої відповіді. Креативні та ґрунтовні варіанти відповідей учасників на запитання подарували всім присутнім шквал позитивних емоцій та вражень.
В останньому третьому раунді за перше місце довелося поборотися капітанам команд, які гідно представили честь своєї команди та проявили інтелектуальні здібності.
Незалежними членами журі стали соціальні працівники Басюк Ірина і Власова Аліна та студентка ІІ курсу Худняк Влада. За результатами найбільшу кількість балів отримала команда «Паскалики».
Переможців привітав директор коледжу Савчук Денис Анатолійович, розказавши про важливість підготовки високоосвічених фахівців та зауважив, що саме за освіченими людьми – майбутнє держави.
Під час цікавої і насиченої гри учасники навчилися колективному мисленню, методу мозкового штурму: за короткий час знаходити правильну відповідь, відкинувши при цьому все другорядне, адже “мудрим ніхто не вродився, а навчився”, “навчити можна лише того, хто хоче вчитися”.
Дякуємо Кам’янець-Подільському міському центру зайнятості за допомогу в проведенні «Тижня спеціальностей», адміністрації та вчителям СЗОШ І-ІІІ ст. № 5, які відгукнулися на запрошення, підготували та привели школярів на інтелектуальне шоу «Щасливий БІТ».