02 Лип

Ось і настав цей день – день прощання з рідним коледжем. Попереду незвідане доросле життя. Тепер наші найстарші студенти знову стають перед вибором життєвого шляху, і яким він буде – секрет для кожного.

28 Червня уся коледжівська родина, батьки, друзі та гості зібралися у міському Будинку культури аби розділити цю одночасно радісну і сумну подію із випускниками.

Відкрив свято директор навчального закладу Савчук Денис Анатолійович, який привітав випускників з успішним завершенням навчання та побажав не втрачати оптимізму і віри у себе, завжди залишатися впевненими у власних силах і знаннях, гордо нести звання випускника Податкового коледжу.  Випускників вітали куратори, старости груп та почесні гості свята. Привітати вчорашніх студентів зі святом прийшов заступник міського голови Савчук В. А. «Щиро бажаю, щоб усі ваші мрії здійснилися. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава завтра. Тож бажаю вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог і реалізації задумів. Щасти вам у всьому», – побажав випускникам Вадим Анатолійович.

Прийшовши колись у стіни коледжу школярами, вони зуміли стати справжніми леді та джентльменами, хорошими фахівцями своєї справи. Навчились бути терплячими та працювати, скуштували на смак гіркий терен життя і солодкі його моменти. Ці три, а для когось чотири, роки у стінах коледжу подарували безцінний досвід та багаж знань, кожен мав можливість розкривати і вдосконалювати себе.

Неможливо передати тієї щирості, з якою випускники дякували своїм батькам, що плекали їх та підтримували протягом усього життя. Дякували й викладачам за їх професіоналізм й терпіння, за знання, що вони зуміли подарувати сьогоднішнім випускникам.

Дорогі випускники! Щиро вітаємо з таким чудовим днем! Нехай Ваш оптимізм і натхнення не покидають Вас ніколи! Й пам’ятайте, що ми завжди чекаємо на Ваш візит із нетерпінням і любов’ю.